פעילות חברתית עשירה

חיי הפנימייה מתחילים בתום יום הלימודים.

אנו מקפידים לגוון את הערבים ומקיימים במהלך השבוע פעילות מדריךפעילות תרבות (הרצאהסרט וכדו') וחוגיםכל תלמיד יכול להשתתף בארבעה חוגים שוניםעל פי בחירתו.

באמצעות הצוות המסוראנו משתדלים לתת מענה ולהתאים את החוגים למגוון הכישרונות והצרכים של התלמידיםגם לאלו שזקוקים למלאכה עדינה וגם לאלו שהצורך שלהם הוא בעבודה עם ציוד כבד ודורשת יותר כוחגם לאלו שהתברכו בכישרון אומנותי וגם לאלו שצריכים להוציא מרץ בפעילות גופנית.

לכן מתקיימים בפנימייה חוג קפוארה לצד חוג דרמהחדר כושר עם מגוון מתקנים (בליווי מדריךלצד חוג צילוםחוג דרמה לצד חוג קדרות וחוג גילוף עדין בעץלצד חוג כדורגלכשזיהינו צורך נוסף ושונה אצל התלמידיםפתחנו גם חוג מסגרות וריתוך המושך אליו מספר לא מבוטל של תלמידים.

גם תחום המוזיקה מפותח אצלנוובחדר המוזיקה יכול כל תלמיד ללמוד נגינה על מגוון כלים בעזרת מורה פרטי המגיע פעמיים בשבועהמנגנים המתקדמים יותר לוקחים חלק באחד מהרכבי הנגינה של הישיבה. "להקת הכפרמנגנת בכל האירועים המתקיימים בישיבה ומעת לעת יוצאת הלהקה לשמח אחרים גם מחוץ לכותלי הישיבה.

בשנים האחרונות תנועת "אחרי באמונהמפעילה אצלנו אימוני כושר גופני וריצות למרחקים קצרים וארוכיםואנו שמחים על הקבוצה המכובדת של התלמידים שמתמידה בפעילות גופנית בריאה וחשובה.

חוג בישול

תיאור כלשהו?

רכיבה טיפולית

תיאור כלשהו?

חוג תופים

תיאור כלשהו?

גינת הירק

תיאור כלשהו?

בנוסף לחוגים מתקיימת בפנימייה גם פעילויות חשובות נוספות:

תכנית הרזיה ותזונה נכונה בהדרכת תזונאית מומחית 

סיוע לתלמידים בלימוד תאוריה לקראת רישיון נהיגה

קורס עזרה ראשונהמע"ר

אחת לחודש ביום שישי יוצאים התלמידים הנשארים בשבת בישיבה, להתנדבות בבית אבות בטבריה ובביה"ח פוריה, לסירוגין. התלמידים שרים, רוקדים, משוחחים ומשחקים עם הדיירים והחולים ומכניסים שמחה ואור לחייהם.

קורס יזמות בליווי והדרכה של "מעוף", בטבריה….משרד הכלכלה